Haber Detayı
10 Kasım 2020 - Salı 16:23
 
TÜİOSB Başkanı Gül Akyürek Balta’dan Bakan Elvan’a Hayırlı Olsun Mesajı
Mersin-Tarsus Tarımsal Ürün İşleme İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (TÜİOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Gül Akyürek Balta, Hazine ve Maliye Bakanı olarak atanan AK Parti Mersin Milletvekili, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan’ı kutlayıp, yeni görevinde başarılar diledi.
Gündem Haberi
TÜİOSB Başkanı Gül Akyürek Balta’dan Bakan Elvan’a Hayırlı Olsun Mesajı

Başkan Gül Akyürek Balta, “TÜİOSB’nin kuruluşunun her aşamasında bizlere büyük destek veren Sayın Lütfi Elvan’ın sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübesiyle Hazine ve Maliye Bakanı olarak da ülkemizin kalkınmasında önemli hizmetlere imza atacağına yürekten inanıyoruz” dedi.

Lütfi Elvan’ın Mersin’in gelişmesi ve büyümesi için yürütülen projelerin yakın takipçisi olduğunu, duyarlı ve çözüm odaklı gayretler gösterdiğini vurgulayan TÜİOSB Yönetim Kurulu Başkanı Gül Akyürek Balta, kutlama mesajında şunları söyledi: “Sayın Bakanımız Lütfi Elvan, daha önce yürüttüğü görevlerde ülkemizin büyümesi, istihdam ve yatırımların artırılması, milli gelirimizin yükseltilmesi için büyük gayret göstermiştir.
Bakanımız, Mersin’in tarımsal üretimini yüksek katma değere dönüştürecek bir üretim üssü haline gelecek Mersin-Tarsus Tarımsal Ürün İşleme İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin kurulmasında da bizlere tam destek vermiştir.
İstişare, ortak akıl ve koordinasyonla yürüttüğümüz çalışmalarımıza yeni dönemde de daha güçlü destekler vereceğine olan inancımız tamdır. TÜİSOB Yönetim Kurulumuz ve İhtisas OSB’mizdeki tüm yatırımcılarımız adına ‘hayırlı olsun’ diyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz.”
 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜİOSB, Başkanı, Gül, Akyürek, Balta’dan, Bakan, Elvan’a, Hayırlı, Olsun, Mesajı,
Haber Yazılımı